WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Xiaomi zmienia Notatnik w szkicownik dzięki nowej aktualizacji

Ciężko się dziwić, że coraz więcej osób korzysta z telefonów Xiaomi. Producent bowiem wciąż ulepsza swoje oprogramowanie dodając wciąż nowe funkcje. Najnowsza aktualizacja wprowadza do aplikacji MIUI Notes opcję szkicowania.

Xiaomi zmienia zwykły Notatnik w szkicownik

Nakładka MIUI 12 jest wciąż ulepsza dzięki dodawaniu nowych funkcji, które sprawiają, że korzystanie z telefonów Xiaomi jest jeszcze przyjemniejsze. Dodatkowo producent wciąż wprowadza nowe aplikacje, które mają być konkurencją dla tych ze sklepu Google. I jak widać dobrze im to wychodzi, bo coraz więcej osób chętnie sięga po telefony Xiaomi.

Najnowsza aktualizacja dotyczy aplikacji MIUI Notes, czyli zwykłego notatnika pozwalającego na zapisywanie notatek pisemnych i głosowych. Nowością jednak będzie możliwość szkicowania w aplikacji. Wersja beta dostępna jest na razie jedynie w Chinach, choć zapewne z czasem aktualizacja dotrze do wszystkich użytkowników. Z racji, że żadne z telefonów Xiaomi nie są wyposażone w rysiki, do szkicowania można używać placów lub rysików innych producentów. Ale jak to się sprawdza w praktyce? jeszcze ciężko powiedzieć, jest to jednak z pewnością ciekawa funkcja, która sprawdzi się u tych bardziej kreatywnych użytkowników chińskich smartfonów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News