Reklama
aplikuj.pl

Aż 2 miesiące darmowego YouTube Premium

reklamy YouTube, blokada konta YouTube, regulamin YouTube

Jeśli denerwują Was wszechobecne reklamy i chcielibyście słuchać muzyki w tle, a przy okazji nie uśmiecha Wam się wchodzenie w ciemno w nową subskrypcję to możecie wypróbować YouTube Premium za darmo na 2 miesiące.

YouTube Premium za darmo na 2 miesiące

Materiały wideo bez reklam, pobieranie i oglądanie filmów online, odtwarzanie w tle i sporo innych korzyści oferuje nam YouTube Premium. Oczywiście nie za darmo, bo normalnie trzeba za subskrypcję zapłacić 23,99 zł. Niby nie dużo, ale chyba większość z nas ma już wykupiony dostęp przynajmniej do kilku platform. Jednak teraz możecie wypróbować usługę za darmo i to przez dwa miesiące.

Czytaj też: Allegro będzie miało własne automaty paczkowe
Czytaj też: Pakiety telewizyjne Orange dostępne przez dekoder
Czytaj też: mBank nie działa poprawnie. Co się wysypało?

Do 3 stycznia możecie aktywować YouTube Premium i uzyskać dostęp do materiałów bez reklam, pobierania wideo i oglądania ich offline, a także do YouTube Music i odtwarzania w tle oraz do apki YouTube Kids.

YouTube Premium możemy aktywować tutaj do 3 stycznia. Pamiętajcie jednak, że po dwóch miesiącach trzeba już będzie za usługę zapłacić. Na szczęście Google wyśle przypomnienie 7 dni wcześniej, byśmy nie zapomnieli o końcu promocji.