WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

YouTube z kilkoma nowymi funkcjami. Co zostanie dodane?

YouTube z kilkoma nowymi funkcjami. Co zostanie dodane?

Już od czerwca YouTube testuje nowe funkcje dotyczące ustawień jakości wideo. Będzie to, przede wszystkim, możliwość samodzielnej zmiany ustawień parametrów obrazu osobno dla Wi-Fi i połączeń komórkowych, a także ustawienia jakości wyświetlanego obrazu.

Kolejne nowości na YouTube

Najciekawszą nowościa, którą od czerwca YouTube testuje wraz z kilkoma użytkownikami jest możliwość samodzielnej zmiany preferowanych ustawień obrazu. Będzie można ustawić osobno te dla połączeń Wi-Fi i osobno dla połączeń komórkowych. jest to naprawdę bardzo dobra opcja, bo często to właśnie przez zbyt wysoką jakość, którą zapominamy zmienić tracimy najwięcej pakietu internetowego.

Czytaj też: Nokia 225 i Nokia 215 4G mogą trafić na rynek międzynarodowy
Czytaj też: MSI Immerse GH61 oraz HS01 Combo, czyli słuchawki i wieszak z ładowarką
Czytaj też: Ryzen 5000 na płytach MSI X470 i B450? Producent odpowiada

Dodatkową zmiana, która zostanie wprowadzona na YouTube będzie opcja ustawień jakości obrazu. Dostępne będą trzy warianty:

  • Niska
  • Średnia
  • Wysoka

Niska będzie miała najniższą ilość transmitowanych danych, a każda kolejna będzie miała już wyższy przesył. Ustawienia rozdzielczości pozostają bez zmian. Niektórzy twierdzą, że to po prostu uproszczenie dla osób, które nie znają się na różnicy pomiędzy HD, 1080p i innymi „cyferkami”. inni twierdzą, że będą to osobne ustawienia, których dokonamy dla określonych rozdzielczości, więc być może dojdzie tu do jakiejś kompresji.