Reklama
aplikuj.pl

Z Haier stworzysz dania na miarę szefa kuchni

Z Haier stworzysz dania na miarę szefa kuchni

Coraz częściej, zamiast po gotowe dania wolimy przygotować jedzenie w domu. Dochodzi do tego również coraz bardziej świadome podejście do żywienia w trosce o zdrowie, oszczędność i wygodę. Jednak jak wiadomo, szefem kuchni nikt się nie rodzi i na początku kulinarnej drogi przyda się pomoc, a takową udzielić może piekarnik Haier 2 HWO60SM2B9XH.

Z Haier będziesz jak prawdziwy szef kuchni

Ten piekarnik to nie tylko zwykłe urządzenie do pieczenia, bo specjalna aplikacja hOn wraz z osobistym asystentem Cook with me sprawią, że gotowanie będzie łatwe i przyjemne.

Jeśli zapragniesz upiec chleb, rogale lub ciasto na poranne śniadanie dla siebie i domowników, funkcja SOFT+ pozwoli ci osiągnąć najlepsze rezultaty, tak aby ciasto było idealnie chrupkie i miękkie jednocześnie. To również idealne rozwiązanie dla łasuchów będących na diecie, którzy muszą eliminować niektóre składniki produktów. Od teraz, z piekarnikiem Haier możesz wypiekać swoje dietetyczne wypieki we własnym zaciszu domowym. A jeśli szukasz pomysłu na obiad niczym z pięciogwiazdkowej restauracji możesz zaczerpnąć inspiracji w dostępnej w aplikacji hOn książce kucharskiej.

Haier doskonale zdaje sobie sprawę, że każdy z nas ma inny stopień wprawy w gotowaniu, ale nie ma co się martwić, w aplikacji dostępne są dania z różnym poziomem trudności, czasem przygotowania czy rodzajem składników. Są dopasowane do najróżniejszych diet i okazji. Dodatkowo aplikacja przez cały proces przeprowadzi nas krok po kroku, dzięki czemu nie będziemy musieli się stresować podczas gotowania.

Dzięki temu, że urządzenie posiada boczne oświetlenie i nową, wyraźniejszą, emaliowaną powłokę o gładszej powierzchni będziesz mógł cieszyć się widokiem rosnącego ciasta lub rumieńcami przygotowywanej zapiekanki. Przebieg pieczenia możesz kontrolować dzięki precyzyjnej termosondzie, która wskazuje poziom temperatury wewnątrz przygotowywanej potrawy, by móc bezbłędnie określić, kiedy danie ma optymalną temperaturę. Fajną funkcją jest Multi-Level, dzięki której ciepło lepiej wnika w żywność i skraca się zarówno czas pieczenia, jak i podgrzewania. Dzięki temu przygotujesz różne potrawy w tym samym czasie, na różnych poziomach wnętrza piekarnika, ponieważ gorące powietrze jest równomierne rozprowadzane, a zapachy nie mieszają się.

Warto też wspomnieć, że piekarnikiem można sterować za pomocą w pełni dotykowego intuicyjnego wyświetlacza, który pozwala na łatwe zarządzanie wszystkimi trybami pracy urządzenia. Boczne półki oraz prowadnice teleskopowe sprawiają, że pieczenie jest w pełni bezpieczne i przyjemne. „Wisienką na torcie” jest natomiast odpowiednia funkcja czyszcząca – system aktywuje eliminację wszelkich osadów tłuszczu i pozostałości po pieczeniu, spalając je w temperaturze 430°C, by później już tylko zebrać popiół miękką ściereczką.