Reklama
aplikuj.pl

Zabezpiecz swój PESEL z Orange

Orange dla Firm

Bezpieczeństwo danych to ważny temat. Kiedy informacje takie, jak nasz PESEL wpadną w niepowołane ręce, może kosztować nas to wiele stresu. Chcąc uniknąć przykrych niespodzianek, warto wcześniej zadbać o ochronę danych, wykorzystując w tym celu usługi wiarygodnych dostawców. Orange proponuje kompleksową usługę Zabezpiecz PESEL, dzięki której przedsiębiorcy mogą zapewnić bezpieczne funkcjonowanie i jednocześnie sprawdzać wiarygodność kontrahentów.

Pełny serwis od Orange dla Firm

Orange monitoruje w czasie rzeczywistym aż 328 banków komercyjnych i spółdzielczych, 15 operatorów usług telekomunikacyjnych oraz 150 firm zajmujących się udzielaniem pożyczek. Dodatkowo weryfikacja danych odbywa się także na podstawie wpisów w Krajowym Rejestrze Długów oraz Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Co to oznacza dla przedsiębiorstw korzystających z usługi Zabezpiecz PESEL z Orange? Że we wszystkich monitorowanych Instytucjach, w których najczęściej dochodzi do kradzieży danych, zostaniemy poinformowani o próbie nielegalnego posłużenia się naszymi danymi. Otrzymamy wówczas SMS z instrukcją postępowania. 

Ale to nie wszystko. Usługa Zabezpiecz PESEL Orange, gwarantuje użytkownikom profesjonalną pomoc w przypadku kiedy nasz PESEL już został skradziony, a my nie do końca wiemy, co powinniśmy z tym zrobić. Indywidualny opiekun krok po kroku przeprowadzi nas przez niezbędne etapy postępowania po tym, jak zapozna się z naszą sytuacją. Numer infolinii dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 i stanowi bezpośrednie wsparcie ze strony wykwalifikowanych doradców.

Pomoc z dokumentacją

Serwis Zabezpiecz PESEL to także baza gotowych wzorów dokumentów, które należy złożyć w sytuacji utraty czy kradzieży danych. Orange oferuje wsparcie przy uzyskiwaniu odszkodowań czy w składaniu reklamacji. 

Zabezpiecz PESEL Orange to dostęp do informacji 24/7, w tym na temat kontrahentów czy zleceniodawców. Dzięki tej usłudze firma może uzyskać powiadomienie o wpisaniu nr NIP potencjalnego partnera biznesowego do KRD. Taka wiedza pozwala sprawdzić, czy wybrany kontrahent ma pozytywną opinię i płynność finansową. Ponadto Zabezpiecz PESEL Orange, pozwala zweryfikować, czy ktokolwiek wykorzystywał nasz PESEL w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Generowane raporty z wyników monitorowania informują o tym, kto, kiedy i w jakim celu wyszukiwał dane firmy.

Jak skorzystać z oferty Orange Zabezpiecz PESEL?

Usługa Zabezpiecz PESEL jest dostępna dla nowych i stałych klientów Orange. Można ją nabyć, zawierając lub przedłużając umowę abonamentu komórkowego Orange lub Orange Love dla Firm.   

Rejestracja usługi odbywa się poprzez link https://zabezpieczpesel.orange.pl umieszczony
w wiadomości SMS do klienta. Link ten może być udostępniany innym osobom np. współpracownikom. Orange zapewnia swoim klientom bezpieczeństwo danych, a tym samym finansów. Jak podają statystyki, oszuści wykradający dane zaciągają kredyty na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zabezpiecz PESEL od Orange to instrument pozwalający troszczyć się o interesy przedsiębiorstwa bez konieczności poświęcania własnego czasu na przeglądanie baz danych i rejestrów.

Artykuł sponsorowany.