Reklama
aplikuj.pl

ZADAK TWSG3 nowym dyskiem na złącze M.2 NVMe z grafenem!

ZADAK TWSG3, dysk ZADAK TWSG3, dysk SSD ZADAK TWSG3

Firma ZADAK ujawniła swoje kolejne rozwiązane dyskowe dla poszukujących może nie topowej, ale z pewnością wysokiej wydajności. Taką właśnie zapewni dysk ZADAK TWSG3.

Dysk ZADAK TWSG3 na PCIe 3.0×4

Te nowy dysk SSD TWSG3 M.2 PCIe Gen 3×4 na rynku wyróżnia się przede wszystkim swoim radiatorem wykonanym z grafenu o czarno-białym designie. Ten oferuje nie tylko świetny wygląd, ale też chłodzenie przy utrzymaniu grubości dysku w rozsądnych rozmiarach. To jednak wątpliwe, żeby sprawdzał się lepiej od solidnego żebrowanego radiatora.

Czytaj też: HyperX pobija światowy rekord OC pamięci

Chociaż dyski na PCIe 3.0 zwykle nie cierpią na naprawdę wysokie temperatury, to dobrze, że ZADAK TWSG3 ma przynajmniej jakieś chłodzenie, które w razie potrzeby pozwoli mu rozwijać skrzydła z prędkością odczytu do 3500 MB/s i zapisu do 3200 MB/s. W grę wchodzi pojemność 512, 1024 i 2048 GB i kości pamięci TLC oraz 5-letnia gwarancja.

Czytaj też: XPG XENIA Xe to nowy laptop Intel EVO

Razem z premierą ZADAK TWSG3, firma pochwaliła się również bezpłatnym, nowym oprogramowaniem ZADAK Widget, które umożliwia użytkownikom łatwe monitorowanie stanu ich dysków SSD.