WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Zamienniki Galaxy Note 7 także wybuchają

Zapewne każdy z Was kojarzy aferę z smartfonami Samsung Galaxy Note 7, które to bardzo często wybuchały. Firma postanowiła wymienić wszystkie modele na nowe, jednakże prawdopodobnie Samsung znowu zaliczył wpadkę.

W Minnesocie zapalił się kolejny zamiennik Note 7. Co ciekawe parę dni temu stało się dokładnie to samo w Kentucky a wszystkie call center w USA potwierdziły, że można wymieniać także otrzymane zamienniki. Nowy wybuch może nikogo nie dziwi ale jest przykładem jak może być to niebezpieczne. Sytuacja bowiem dotyczyła 13 dziewczynki, która poczuła pieczenie podczas trzymania telefonu. Po tym telefon miał dawać objawy identyczne do tych poprzednich, czyli urządzenie topiło pokrywę telefonu. A co jeśli dziecko by spało ze smartfonem obok łóżka?

Bardzo dużo osób sugeruje, że sprzedaż Galaxy Note 7 powinna zostać zatrzymana a smartfon wycofany z rynku. I wydaje mi się to słuszne- skoro Samsung nie potrafi naprawić sprzętu to dlaczego ryzykuje on zdrowiem klientów? A co Wy na ten temat uważacie?

Źródło: http://www.theverge.com/