Zapiszcie się na testy aktualizacji Fallouta 76. Bo pewnie chcecie, prawda?

Zapiszcie się na testy aktualizacji Fallouta 76. Bo pewnie chcecie, prawda?

Bethesda chyba nie zamierza dopuścić do jakiejkolwiek wpadki przy okazji swojej dużej aktualizacji do Fallouta 76. Co wymyślono?

Bethesda liczy chyba na to, że nadchodząca aktualizacja Wastelanders, która doda do gry NPC, dialogi oraz wybory moralne będzie dla gry nowym startem. Update miał już zadebiutować dawno temu, ale łatkę do gry przesunięto.

Teraz jej temat powraca. Bethesda najwyraźniej chce mieć pewność, że tym razem gracze będą zachwalać wprowadzone zmiany, a nie krytykować większość aspektów produkcji. Jak firma chce się upewnić, że wszystko jest w porządku?

Jeśli wejdziecie pod tę stronę, to wstępnie zarejestrujcie się do testów wspomnianej aktualizacji. Nie oznacza, to że macie od razu zapewniony dostęp do gry. Bethesda zamierza wybrać część graczy, którzy sprawdzą, czy gra w ogóle działa wprowadzone zmiany nie mają błędów.

Rejestrować możecie się do 14 stycznia, a testy rozpoczną się 17 stycznia. Aktualizacja Wastelanders naprawdę ma szansę odmienić los gry. Przynajmniej jest szansa na to, że nowi gracze pozostaną przy tym tytule. Mimo tego, że kiedyś grałem w Fallouta 76, to nie zamierzam nawet sprawdzać tej aktualizacji. Ale „nowi” może sprawią, że tytuł będzie jeszcze sukcesem?