WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedź Dragon Age 4 bliższa niż myślimy?

Nie powinniśmy się jakoś specjalnie nakręcać, ale zdaje się, że jest szansa na zapowiedź Dragon Age 4. BioWare wspomina o grze w dziwnym wpisie na Twitterze.

Dragon Age to marka z… dziwną renomą. Mam wrażenie, że każdy ma o tej serii trochę inne zdanie, które ponadto zmienia się wraz z tym, ile czasu minęło od premiery. Pierwszy Dragon Age zachwycał na premierę, a niedawno słyszałem wspominki jaką zabugowaną grą był. Na nowsze części jest podobna reakcja.

Dragon Age 2 było masakrowane przez prasę i graczy, podczas gdy dziś, coraz częściej słyszę opinie, że była to niedoceniona produkcja, która przedstawiała najlepszą fabułę z całej serii. Sam mam też np. dziwne zdanie o Dragon Age: Inkwizycja. Tytuł mi się bardzo podobał, po czym zagrałem w Wiedźmina 3. Po jakimś czasie chciałem wrócić do zabawy w świecie BioWare i ukończyć DLC, ale okazało się, że REDzi wykonali tak rewelacyjną robotę, że Inkwizycja była dla mnie niesamowicie nudna i poniekąd niegrywalna.

Ale na Dragon Age 4 czekam. Duża zapowiedź gry z nowymi pomysłami na serię na pewno będzie czymś co spodoba się wielu osobom i być może odbuduje renomę BioWare.

BioWare wspominając o celebracji dziesięciolecia Dragon Age w dziwny sposób zapisał nazwę swojej gry. Dragon 4ge to zdaniem niektórych zapowiedź Dragon Age 4. A jak Wy uważacie?

ŹRÓDŁO: wccftech