Reklama

Zapowiedź Little Hope w Man of Medan – oby twórcy nie skończyli jak Telltale

Supermassive Games ukryło w swojej ostatniej grze zapowiedź Little Hope. O czym będzie nowa gra?

Okazuje się, że w ostatniej grze Supermassive Games ukryto zapowiedź kolejnej części nowej serii The Dark Pictures. Tym razem trafimy do Little Hope, który wygląda jak klasyczne małe miasteczko w USA, gdzie straszą potwory. No, przynajmniej tak chcą nam to przedstawić twórcy, wzorując się na klasykach filmowych.

Czytaj też: Gra Warsaw tworzy historię – Niemcy zgadzają się na premierę gry

Poniższy zwiastun pochodzi z The Dark Pictures: Man of Medan, ale nie zawiera żadnych spoilerów z gry. Śmiało oglądajcie.

Supermassive Games po sukcesie Until Dawn, które zrobiono dla Sony, wymyśliło sobie plan biznesowy, w którym będą klepać teraz takie właśnie horrory. Gier ma być dużo, a cena każdej być o połowę niższa od nowej gry. Już przy zapowiedziach tego pomysłu bałem się o to, ile lat pożyje studio, ale teraz boję się jeszcze bardziej.

Deweloperzy stąpają bowiem po bardzo cienkim lodzie, pod którym znajduje się już Telltale Games. Czy naprawdę robienie ciągle takich podobnych gier może wyjść na dobre zarówno pod względem sprzedaży, jak i ochoty pracowników na robienie ciągle tego samego? Średnia ocen Man of Medan to wynik około 70/100. Gier wychodzi już tyle, że wiele osób nie sięga po tytuły schodzące poniżej 8/10. Sam nie wróżę dobrej przyszłości, ale oby się mylił.

Czytaj też: Telltale Games powraca – czy ten trup będzie jeszcze chodził?

Źródło: wccftech.com