Genesis zapowiada nowość. Najpewniej nadchodzi Genesis GV70e

nadchodzi Genesis GV70e, Genesis GV70e

Chociaż nieco tajemnicza, najnowsza zapowiedź firmy Genesis, czyli luksusowej marki Hyundaia, nie pokazuje tego wprost, ale najpewniej dotyczy modelu Genesis GV70e.

Nadchodzi Genesis GV70e?

Oczywiście to tylko spekulacje, ale wszystko wskazuje właśnie na GV70e, który w takim razie swoją wielką premierę zaliczy 19 kwietnia podczas targów Auto Shanghai w Chinach. Poniekąd widzimy to na towarzyszącym zwiastunowi zdjęciu, gdzie widać przysłoniętą maskownicę i eleganckie reflektory, przywołujące na myśl prototypy GV70e obserwowane w testach.

Czytaj też: Zwiastun elektrycznego coupe Genesis. Premiera już za moment

Chociaż w pełni elektryczna platforma e-GMP (Electric-Global Modular Platform) jest dostępna dla Hyundaia, Kii oraz Genesis, to GV70e będzie swojego rodzaju wyjątkiem. Będzie bowiem spalinowym modelem GV70, ale z wymienionym układem napędowym. Na jego temat nie znamy obecnie żadnych szczegółów.

Czytaj też: Nadchodzi Genesis G70 Launch Edition 2022, ale nie dla wszystkich

Możemy liczyć, że w pełni elektryczny Genesis GV70e względem GV70 zyska przede wszystkim odmienione elementy zderzaka na przodzie i najpewniej też na tyle, aby dostosować dyfuzor do braku rur wydechowych. Unikalne felgi i akcenty zapewne dopełnią bukiet zmian.