Reklama

Zapowiedź Terminator: Resistance – Polacy tworzą grę opartą o dawne filmy!

Zapowiedź Terminator: Resistance może sprawić, że znów zrobi Wam się ochota na obejrzenie pierwszych filmów z Teminatorem. Polskie studio Teyon chce “dowieźć” porządny tytuł.

Polskie studio Teyon zapowiedziało swój najnowszy tytuł. Okazuje się, że gracze zagrają wkrótce w Terminator: Resistance, czyli nową grę opartą o uniwersum Terminatora. Co ciekawe, autorzy umieścili akcję 31 lat po Terminator 2: Dzień sądu, więc jeśli nie jesteście fanami nowych odsłon, to będziecie zadowoleni.

Czytaj też: Przyjaźń w Death Stranding będzie kluczem do sukcesu

Zobaczcie zwiastun nowego, polskiego Terminatora.

Produkcja ma być strzelaniną dla pojedynczego gracza, która trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Po pierwszym zwiastunie, zdaje się, że autorzy wiedzą co robią, bo już widać, że nie dostaniemy zwykłej gry FPS, w której latamy od poziomu do poziomu zabijając wszystkich po drodze.

Jest tylko jeden problem, który gracze już dostrzegli. Studio Teyon zajmuje się tworzeniem wielu mniejszych gier i mimo tego, że nie są to złe produkcje, to jest jedna, która budzi obawy o jakość Terminatora. Pamiętacie fatalne Rambo: The Video Game? To właśnie produkcja Teyon. Wierzę jednak, że ekipa się przez ten czas znacznie rozwinęła i dostarczy nam kolejną solidną, polską grę.

Czytaj też: Gameplay Nioh 2 w 4K z dema TGS 2019

Źródło: wccftech.com