Reklama
aplikuj.pl

Zakrzywiony wyświetlacz i dwa aparaty do selfie, czyli zapowiedź vivo V23

Zakrzywiony wyświetlacz i dwa aparaty do selfie, czyli zapowiedź vivo V23

Wygląda na to, że seria vivo V23 już wkrótce zadebiutuje. Wedle plotek, ma się to stać już 5 stycznia. tymczasem dostaliśmy dzisiaj nową zapowiedź urządzeń, która zdradza kilka szczegółów.

vivo V23 pozuje na zwiastunie

Seria V23 jest coraz bardziej rozbudowywana. Do tej pory na rynku globalnym zadebiutowały modele Vivo V23e 4G i V23e 5G, a teraz firma szykuje się do wypuszczenia kolejnych modeli, choć na razie na rynku indyjskim. Będą to przynajmniej dwa smartfony, V23 i V23 Pro. Nowa zapowiedź pokazuje nam wariant kolorystyczny o nazwie Sunshine Gold. Możemy zauważyć smukłą konstrukcję i zakrzywiony wyświetlacz w modelu Pro, który dodatkowo będzie miał szersze wcięcie z przodu, w którym znajdą się dwa aparaty do selfie. Doniesienia wskazują, że będzie to 50 Mpix + 8 Mpix (ultraszerokikąt).

Przecieki zdradzają nam specyfikację wariantu Pro, który ma być wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,55 cala z odświeżaniem 90 Hz. napędzi go procesor Dimensity 1200 wspierany przez maksymalnie 12 GB pamięci LPDDR4x RAM i do 256 GB pamięci wbudowanej UFS 3.1 . Bateria ma mieć pojemność 4300 mAh i będzie obsługiwać szybkie ładowanie z mocą 44W. W kwestii aparatów mówi się o jednostce głównej 64 Mpix, obiektywnie ultraszerokokątnym 8 Mpix i makro 2 Mpix.