WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedź VR Ping Pong Pro – prosta gra w wirtualnej rzeczywistości

Zapowiedź VR Ping Pong Pro może być początkiem czyjejś miłości do tego sportu. Wirtualna rzeczywistość pozwoli nam bawić się bez kupowania stołu i paletek.

Kto by pomyślał, że zwykły Ping Pong będzie takim sukcesem w wirtualnej rzeczywistości? Cóż, gry, w których się męczymy (i przy okazji chudniemy) to zwykle doskonała zabawa w VR, a Ping Pong to kolejna propozycja zachęcająca nas do poruszania się. VR Ping Pong Pro to ulepszona wersja istniejącej już gry. Czego sie po niej spodziewać?

Czytaj też: Retro konsola C64 to klon Commodore 64 o oryginalnym rozmiarze

VR Ping Pong Pro trafi na PlayStation VR oraz PC. Za grę odpowiada deweloper Reddoll, a wydawaniem zajmie się Merge Games. Premiera gry nastąpi we wrześniu 2019 roku. Na konkretniejszą datę wydania musimy jeszcze poczekać.

VR Ping Pong Pro zawierać będzie dziewięć nowych „map”. Pojawi się między innymi ogród japoński oraz stadion. Produkcja zaoferuje zróżnicowaną sztuczną inteligencję, która podzielona zostanie na pięć poziomów trudności. Gracze będą mogli również skonfigurować swoją paletkę i piłkę.

VR Ping Pong Pro zaoferuje rozgrywkę z sztuczną inteligencją, ale pojawi się również opcja gry sieciowej. Tym razem w grze znajdziemy opcję rozgrywki turniejowej. Kilku graczy podzielonych zostanie pomiędzy rangi i w ten sposób będą pięli się oni na szczyt rankingu.

Czytaj też: Kiedy kolejna gra na PSVR od From Software?

Źródło: playstationlifestyle.net