WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedziano Sezon Smoków w The Elder Scrolls Online

Bethesda postanowiła w dosyć niecodzienny sposób poinformować swoich fanów o kolejnym dodatku do The Elder Scrolls Online, co w głównej mierze sprowadzało się do zaangażowania milionów graczy do klikania tajemniczej pieczęci, którą kliki „napełniały mocą”. Gdy ta wypełniła kamień do granic, wszystkim widzom transmisji na żywo ukazał się krótki teaser.

Ten nie przedstawił wiele i choć pozostawił więcej pytań, niż odpowiedzi, to dał nam sporo miejsca do spekulacji. 7-sekundowy klip najprawdopodobniej dotyczył dwóch podróżników, którzy weszli do zapomnianej od lat lokacji ze złamaną runiczną tablicą. Podczas gdy jeden podziwiał tamtejszy widok (obstawiam, że albo skamieniałe smoki, albo ich wizerunki), drugi zabrał się do rozpakowywania wspomnianej tablicy, wokół której będzie zapewne cała historia, rozpoczynając Sezon Smoków. A przynajmniej to moja interpretacja poniższego klipu, po którym nastąpiła znacznie prostsza w odbiorze informacja…

Preview the upcoming cinematic trailer for ESO’s next chapter. #SeasonOfTheDragon pic.twitter.com/SHQsaJT6Bs

— The Elder Scrolls Online (@TESOnline) 9 stycznia 2019

Według niej 15 stycznia o godzinie 23:59 czasu polskiego „nadejdzie The Season of the Dragon”. Nam pozostaje więc czekać do czwartku, kiedy to do sieci trafi zapewne oficjalny zwiastun nowego dodatku do The Elder Scrolls Online.

Czytaj też: Szanse dla Elder Scrolls Online na Nintendo Switch?

Źródło: PCGamer