WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Zapraszamy na WhatNext 2.0

Cześć,

W maju minęły 4 lata, odkąd w sieci pojawił się WhatNext. Przez ten czas opublikowaliśmy ponad 12 tys. artykułów, zmienialiśmy skład Redakcji, poruszaną tematykę, ilość i rodzaj publikacji, a teraz przyszła najwyższa pora na zmianę motywu strony. Poprzedni wygląd już nie pasował do WN w dzisiejszym kształcie. Przede wszystkim brakowało nam możliwości dodania wybranych kategorii na stronie głównej, tak aby każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie, poza tym część elementów nie działała tak jak chcieliśmy. Dlatego od dziś wprowadzamy #zmiany. Opracowując nowy wygląd, starałem się oddać to, czym aktualnie zajmujemy się jako serwis, a także zapewnić możliwość dalszego dostosowywania wyglądu.

#Zmiany

A więc 😊

Od teraz na nowej stronie w wybranych miejscach znajdziecie testy sprzętu komputerowego, testy sprzętu AGD, poradniki, zestawienia najlepszych, przetestowanych przez nas produktów z ostatnich dwóch lat, recenzje gier i planszówek, a to wszystko przeplatane jest najciekawszymi newsami. I na tym jednak nie koniec. Zreorganizowaliśmy kategorie oraz zmieniliśmy wygląd naszego menu, które od teraz będzie na bieżąco zjeżdżało z Wami na dół strony. Ponadto prezentujemy nowe logo, nowy wygląd postów i galerii ze zdjęciami. Zamiast komentarzy Disqus są komentarze z Facebooka, tym samym macie od teraz możliwość wybrania, czy Wasze komentarze pojawią się tylko na naszej stronie, czy również pod postem na naszym fanpagu. Główne kategorie mają indywidualne kanały RSS, tak aby każdy mógł dodać swoją ulubioną do wybranych aplikacji. A to tylko część zmian, które wprowadziliśmy, pozostałe możecie odkryć sami 😊

Z czasem również dodawać będziemy kolejne, so stay tuned!

 

Tym samym zapraszam Was drodzy Czytelnicy do zapoznania się z WhatNext 2.0 i komentowania bezpośrednio na stronie lub mailowo, na adres contact[@]whatnext.pl tego co Wam się podoba, a co proponujecie jeszcze ulepszyć.