Zasilacz Gold V2 Cooler Mastera doczekał się wydania White Edition

Zasilacz Gold V2 Cooler Mastera, White Edition, Zasilacz Gold V2, Zasilacz Gold V2 Cooler Master

Firma Cooler Master ujawniła nową wersję zasilacza z certyfikatem 80 Plus Gold. W grę wchodzi zasilacz Gold V2 w dwóch wersjach mocy w wydaniu White Edition.

Zasilacz Gold V2 White Edition

Jak to na specjalne wersje przystało, zasilacz Gold V2 Cooler Mastera w wydaniu White Edition jest jedynie przerobionym oryginałem w myśl całkowicie białej obudowy i przewodów. Nadal mamy do czynienia z tym, co w Gold V2 najlepsze, a więc w pełni modułowym okablowaniem płaskim z przewodami zasilania PCIe wyższej jakości. Konwerter DC/DC LLC, japońskie kondensatory i szereg tradycyjnych zabezpieczeń.

Chłodzący to wszystko wentylator o średnicy 135 mm bazuje na łożysku fluidyzacyjnym, które ma niskie tarcie i jest przystosowane do pracy z niską prędkością. Oprócz automatycznego trybu półpasywnego, ten wentylator można włączać/wyłączać za pomocą analogowego „przełącznika hybrydowego”.

Zasilacz Gold V2 Cooler mierzy 150 mm szerokości, 160 mm długości i 86 mm wysokości. Może pochwalić się współczynnikiem MTBF wynoszącym 100000 godzin i niebywałymi 10 latami gwarancji. Jest dostępny w wersji V750 i V850 w cenie kolejno 109 i 119 euro.