WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Zdjęcia Alfa Romeo Tonale 2020

Jeśli oczekujecie premiery Alfa Romeo Tonale 2020 z zapartym tchem, to właśnie możecie wstrzymać nieco swoje zapędy, bo do sieci wpadły właśnie zdjęcia tego modelu w (prawdopodobnie) gotowej do produkcji wersji. 

Czytaj też: Wiemy kiedy trafi do nas elektryczne BMW Serii 1

Nowe zdjęcia z włoskiego forum samochodowego jasno wskazują, że Tonale 2020 pozostał wierny stylowi oryginalnej koncepcji. Doskonale widać to na ujęciach z przodu i z tyłu, na których nie trudno dostrzec zmniejszonego rozmiaru kół, bardziej konwencjonalnych lusterkach bocznych i nieco surowszych kształtów przednich świateł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Alfa Romeo Tonale leaked! #alfaromeo #tonale #carnews #alfa #cars #suv #leaked

Post udostępniony przez All Car News (@all.carnews)

Jednak samochód, który ma trafić do sprzedaży już za rok i którego koncepcja zadebiutowała podczas Salonu Samochodowego w Genewie w 2019 roku, zdecydowanie pozostał jej wierny. Widać to po przesuniętym miejscu na tablicę rejestracyjną, czy klamkom tylnych drzwi, które ukryto w słupku C.

Tak czy inaczej, Tonale jest kompaktowym SUVem, który w ofercie marki powinien znaleźć się tuż za modelem Stelvio. Powinien zostać oparty na tej samej platformie, na której skonstruowano Jeepa Renegade, ale nie obędzie się przy niej bez zmian pokroju dodatku nowego zawieszenia, ulepszonym hamulcom i hybrydowemu napędowi typu plug-in. Szczegółowe kwestie techniczne pozostają nieznane.

Czytaj też: Nowy rzut oka na elektrycznego Mercury z 1949 roku

Źródło: AutoExpress