Reklama

Zdjęcia BMW Serii 8 Gran Coupe w testach. Nadchodzi odświeżenie

Zdjęcia BMW Serii 8 Gran Coupe, BMW Serii 8 Gran Coupe, BMW Serii 8 Gran Coupe wyszpiegowane, BMW Serii 8 Gran Coupe 2023

Po premierze zaledwie kilka lat temu ta Seria sięgnęła po szczyt na liście luksusowych BMW i teraz nadchodzi jej odświeżenie, co potwierdzają zdjęcia BMW Serii 8 Gran Coupe.

Zdjęcia BMW Serii 8 Gran Coupe

BMW Serii 8 jest dostępne jako wersja dwudrzwiowa i w kabriolecie, ale dziś to wydanie Gran Coupe mamy dla Was na zdjęciach szpiegowskich. Należy jednak zaznaczyć, że wszystkie wersje wkrótce doczekają się zaktualizowanego wyglądu zewnętrznego.

Tradycyjnie nie liczcie na ogromne zmiany, bo te modele są na rynku dopiero od niespełna trzech lat, a to potwierdza obecność skromnego kamuflażu na przedniej i tylnej konsoli. W grę wejdą więc zmodernizowane zderzaki, odnowiona maskownica przednia otoczona nieco cieńszymi reflektorami, które na tyle zyskają nową grafikę. Wewnątrz również BMW szykuje pewne zmiany, nastawione zapewne na kwestie związane z systemem infotainment.

Obecna oferta układów napędowych napędzających gamę modeli prawdopodobnie zostanie przeniesiona bez żadnych znaczących zmian, a więc liczymy na benzynowe i wysokoprężne “rzędowe szóstki” i V8, których era powoli mija. Premiera? Z pewnością odległa i najpewniej będzie miała miejsce dopiero w 2018 roku.