WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zdjęcia GeForce RTX 3060 Ti Palita. Oto GamingPro i Dual OC

Zdjęcia GeForce RTX 3060 Ti Palita. Oto GamingPro i Dual OC

Palit najwidoczniej przygotowuje przynajmniej dwa modele autorskie na premierę karty graficznej GeForce RTX 3060 Ti. Rzućcie okiem na GamingPro oraz Dual OC.

GeForce RTX 3060 Ti GamingPro i Dual OC

Warto przypomnieć, że te karty bazują na rdzeniu graficznym GA104-200 z 4864 rdzeniami CUDA i 8 GB pamięci GDDR6, więc jest to okrojony model RTX 3070, co oznacza, że w większości zaadoptuje znane już nam rozwiązania chłodzenia. Premiera tych kart ma mieć miejsce 2 grudnia.

Czytaj też: Jak działa ANC? Wszystko co musicie wiedzieć o aktywnej redukcji hałasu
Czytaj też: MSI wypuszcza kartę Twin Fan
Czytaj też: Intel Core i7-1180G7 oferuje naprawdę niezłą wydajność

PALIT GeForce RTX 3060 Ti 8 GB Dual OC

Palit nie wprowadził jeszcze serii Dual dla GeForce RTX 3000, ale najwidoczniej czekał z nią na kartę RTX 3060 Ti Dual OC. Będzie to pierwsza karta tej generacji, która skupi się na tańszym segmencie, dzierżąc bardzo krótki laminat, kończący się dokładnie w połowie długości coolera.

Ten model jest wyposażony w pojedyncze 8-stykowe złącze zasilania i układ chłodzenia z dwoma wentylatorami. Oferuje również standardową konfigurację wyjść z trzema złączami DisplayPort i pojedynczym HDMI.

Czytaj też: Apple też jest na TikToku i nawet ma fajne filmiki
Czytaj też: AMD Ryzen 7 Pro 4750U niszczy konkurencję
Czytaj też: Wyciekły kolejne ceny RTX 3060 Ti

PALIT GeForce RTX 3060 Ti 8 GB GamingPro OC

Z drugiej strony RTX 3060 TI GamingPro OC obiera kurs na wyższe budżety. Dzięki potrójnemu wentylatorowi i chłodzeniu o grubości 2,5 slota PCIe, będzie pozwalał na jeszcze wyższe OC, co podkreśla obecność dwóch 8-pinowych złączy zasilania.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News