Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia Google pomogą w lepszej organizacji zdjęć

Zdjęcia Google, Google

Gigant z Mountain View chyba chce pomóc nam w wiosennych porządkach. Oczywiście nie w domu, a w aplikacji Zdjęcia Google i zgromadzonych w niej zdjęciach.

Trudno zaprzeczyć, że Zdjęcia Google są jednym z najbardziej podstawowych narzędzi do przeglądania i prostej edycji zdjęć na smartfonach. Google zdaje sobie z tego sprawę i cały czas usprawnia swoją aplikację, dodając do niej nowe funkcje. Tym razem dostaniemy ulepszone filtrowanie zgromadzonych zdjęć. Będziemy mogli posortować je według typu, w zależności od albumu.

Ułatwione zostanie również digitalizowanie fizycznych fotografii, którym np. zrobiliśmy zdjęcia innych aparatem. Zdjęcia Google nie będą już ich ignorować tak jak wcześniej, co znacznie ułatwi nam życie, bo nie trzeba już będzie używać innego programu do ich przeglądania.

W porządkach w naszej galerii pomoże też ulepszone edytowanie zrzutów ekranu. Po aktualizacji, podczas ich przeglądania, wyświetlona zostanie karuzela sugestii, które bazować będą na treści zdjęcia. Dzięki temu łatwiej i szybciej będziemy mogli dokonać stosownych zmian, takich jak przycięcie czy dodanie podpisu lub wycięcie tekstu z wykorzystaniem Obiektywu Google.