Reklama

Zdjęcia Honda CR-V nowej generacji podczas testów

Zdjęcia Honda CR-V nowej generacji, Honda CR-V nowej generacji

Co powiecie na pierwsze zdjęcia Honda CR-V nowej generacji, czyli modelu na 2023 rok modelowy, który zastąpi piątą generację z 2016 roku?

Zdjęcia Honda CR-V nowej generacji

Ten zakamuflowany prototyp został dostrzeżony podczas testów gdzieś w Europie, a jako że to pierwszy raz, kiedy mamy przyjemność rzucić okiem na zdjęcia Honda CR-V nowej generacji, nie dziwi nas tak solidny kamuflaż. Ten nie ukrywa jednak wielu rzeczy na czele z bardziej kanciastymi liniami nadwozia, większymi rozmiarami i wielkimi zwisami, jak również bardziej wydłużoną i płaską maską.

Zdjęcia Honda CR-V nowej generacji ujawniają też nieco większą maskownicę z nowym wzorem, którą otaczają reflektory LED o najwyraźniej podzielonej konstrukcji, choć może to być tylko gra kamuflażu. Ten nie ukrył też m.in. umieszczonych niżej bocznych lusterek na drzwiach, wyrazistej linii nad klamkami drzwi, a zdjęcia z profilu bocznego ujawniły nawet system infotainment w stylu tabletu na górze konsoli środkowej.

W zależności od rynku obecna Honda CR-V jest oferowana z napędami hybrydowymi i hybrydowymi typu plug-in, więc podobnie potraktuje się tę nowej generacji, która może nawet zyska napęd w pełni elektryczny? To obecnie tylko spekulacja, którą rozwiejemy dopiero w dniu debiutu gdzieś w 2022 roku.