Reklama

Pierwsze zdjęcia wyjątkowej płyty głównej ASUS ROG Maximus XII

zdjęcia płyty ASUS ROG Maximus XII EXTREME Gundam

ASUS sięga po pomoc popkultury w przypadku swojej nowej płyty głównej, jaką będzie ROG Maximus XII Extreme Gundam. Jej pierwsze fotki właśnie do nas wpadły.

Zdjęcia ROG Maximus XII Extreme Gundam

Gundam jest znany z seriali, filmów, gier wideo i mangi, które towarzyszą ludzkości od 1979 roku. Ten pilotowany przez Kira Yamato ogromny robot (“mobilny kombinezon”) ZGMF-X10A Freedom Gundam był kluczowym elementem anime pokroju Mobile Suit Gundam SEED i Mobile Suit Gundam SEED Destiny.

Czytaj też: Jak wypada standard ATX12VO w testach?
Czytaj też: Seria Ryzen 5000 przetestowana w Cinebench R20
Czytaj też: Najmocniejszy wzmacniacz MA12000 od McIntosh zmiecie nas z planszy

Do tej pory dzieła z udziałem Gundama doczekały się oczywiście charakterystycznych barw i elementów, które ASUS upchnął w swojej nadchodzącej płycie głównej ROG Maximus XII Extreme Gundam z socketem LGA1200 i chipsetem Intel Z490. Widać to przede wszystkim po kolorystyce (via Videocardz).

Czytaj też: Jedne zachwycają, a drugie odrzucają. Oto nowe DDR4 od Colorful
Czytaj też: Nowa metoda potwierdzania w aplikacji płatności online kartą w banku ING
Czytaj też: Asus ExpertCEnter D700SA to ciekawy komputer SFF

Oparta na oryginalnym modelu Maximus XII Extreme, płyta Extreme Gundam jest krokiem „wyżej”, co widać w niestandardowym bloku wodnym na płycie, który chłodzi procesor, sekcję zasilania oraz chipset, a najpewniej również też dyski na M.2. Na samej górze widzicie, że oprócz wydania Gundam, Asus podrzuci nam również czerwone przeciwieństwo.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News