WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Disney + – nowe zdjęcia z planu serialu WandaVision oraz Falcon i Zimowy Żołnierz

WandaVision i Falcon i Zimowy Żołnierz to dwa seriale wchodzące w skład MCU, które zobaczymy jeszcze w tym roku. Prace na planie obu produkcji jeszcze trwają, a do sieci trafiły kolejne zdjęcia z bohaterami.

Falcon i Zimowy Żołnierz wejdzie na Disney + najwcześniej, czyli jesienią 2020 roku. Będzie pierwszym serialem Marvela, który rozszerzy znane z ekranów kin uniwersum. W tytułowych rolach, podobnie jak w filmach, zobaczymy Sama Wilsona i Sebastiana Stana. Według plotek fabuła pokaże nam, że Sam Wilson jednak nie chce przejąć roli Kapitana Ameryki. Ma też spotkać poprzednika Rogersa, bo jak ma się okazać, jeszcze przed znanym nam Kapitanem Ameryką, rząd eksperymentował na innych żołnierzach.

Zdjęcia pojawiły się na stronie JustJared.com, gdzie możecie zobaczyć całą galerię.

WandaVision ma zadebiutować w grudniu, a w głównych rolach zobaczymy Elizabeth Olsen i Paula Bettany’ego, którzy powtórzą swoje role z filmów Marvela. Serial będzie wstępem do drugiej części Doctora Strange’a. Na udostępnionym zdjęciu z planu widzimy postacie grane przez Teyonah Parris i Randalla Parka. najważniejsze jednak, że fotografia potwierdza przynależność bohaterki Parris do organizacji SWORD będącej kosmicznym odpowiednikiem SHIELD. Parris wciela się w starszą Monikę Rambeau, przyjaciółkę Carol Danvers, którą poznaliśmy w Kapitan Marvel. Randall Park zaś powtórzy rolę agenta FBI, którego widzieliśmy już w sequelu Ant-Mana.

Więcej zdjęć na JustJared.com