WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zdjęcie nowych płyt głównych MSI Z590 dla Intela

Zdjęcie nowych płyt głównych MSI Z590 dla Intela

Tradycyjnie to zdjęcie nowych płyt głównych MSI Z590 z myślą o nadchodzącej 11. generacji Intel Core pochodzi z nieoficjalnego źródła (VideoCardz), ale to nic innego, jak wyciek oficjalnego materiału promocyjnego.

Zdjęcie płyt głównych MSI Z590

Intel szykuje się do premiery nie tylko chipsetu serii 500, ale tez bezpośrednio z nim związanych procesorów 11. generacji Rocket Lake-S. Te wprawdzie będą działać na poprzedniej generacji płyt, ale nikt nie powiedział, że w takim połączeniu zaoferują wszystko.

Czytaj też: Mamy zdjęcie Z590 Aorus Xtreme
Czytaj też: Cooler Master MasterAir MA624 Stealth zniknie w obudowie
Czytaj też: Procesor Intel Rocket Lake-S podkręcony do 6,9 GHz

Wracając jednak do głównego tematu, MSI najwidoczniej przygotowuje trzy modele z flagowym chipsetem Z590. Mowa o MSI MEG Z590 GODLIKE, MPG Z590 Gaming Carbon WiFi i MAG Z590 Tomahawk WiFi, z czego te dwie ostatnie będą nieco okrojonymi i zmienionymi wariantami tej pierwszej.

Czytaj też: Thermaltake prezentuje nowe zestawy AiO TOUGHLIQUID
Czytaj też: Tak wygląda EVGA RTX 3090 Kingpin Hydro Copper
Czytaj też: Acer wprowadza na rynek trzy nowe monitory dla graczy

Ta pierwsza, to bowiem nic innego, jak najdroższa i najbardziej zaawansowana płyta główna w ofercie MSI w standardzie E-ATX, która zapewni wszystko, co nowe procesory i Z590 będzie miało do zaoferowania. Oczywiście w grę wejdzie również wysoki potencjał OC procesora za sprawą 20 faz (18+1+1) zasilania.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News