Reklama

Zdjęcie nowych płyt głównych MSI Z590 dla Intela

Zdjęcie nowych płyt głównych MSI Z590, płyt głównych MSI Z590, zdjęcie płyt głównych MSI Z590, Intel płyt głównych MSI Z590

Tradycyjnie to zdjęcie nowych płyt głównych MSI Z590 z myślą o nadchodzącej 11. generacji Intel Core pochodzi z nieoficjalnego źródła (VideoCardz), ale to nic innego, jak wyciek oficjalnego materiału promocyjnego.

Zdjęcie płyt głównych MSI Z590

Intel szykuje się do premiery nie tylko chipsetu serii 500, ale tez bezpośrednio z nim związanych procesorów 11. generacji Rocket Lake-S. Te wprawdzie będą działać na poprzedniej generacji płyt, ale nikt nie powiedział, że w takim połączeniu zaoferują wszystko.

Czytaj też: Mamy zdjęcie Z590 Aorus Xtreme
Czytaj też: Cooler Master MasterAir MA624 Stealth zniknie w obudowie
Czytaj też: Procesor Intel Rocket Lake-S podkręcony do 6,9 GHz

Wracając jednak do głównego tematu, MSI najwidoczniej przygotowuje trzy modele z flagowym chipsetem Z590. Mowa o MSI MEG Z590 GODLIKE, MPG Z590 Gaming Carbon WiFi i MAG Z590 Tomahawk WiFi, z czego te dwie ostatnie będą nieco okrojonymi i zmienionymi wariantami tej pierwszej.

Czytaj też: Thermaltake prezentuje nowe zestawy AiO TOUGHLIQUID
Czytaj też: Tak wygląda EVGA RTX 3090 Kingpin Hydro Copper
Czytaj też: Acer wprowadza na rynek trzy nowe monitory dla graczy

Ta pierwsza, to bowiem nic innego, jak najdroższa i najbardziej zaawansowana płyta główna w ofercie MSI w standardzie E-ATX, która zapewni wszystko, co nowe procesory i Z590 będzie miało do zaoferowania. Oczywiście w grę wejdzie również wysoki potencjał OC procesora za sprawą 20 faz (18+1+1) zasilania.