Reklama
aplikuj.pl

Specjalista od tuningowania Porsche stworzył te dwa zegarki

zegarki Porsche, zegarek inspirowany Porsche, Porsche zegarek, REC RWB zegarek

Zegarki stanowią idealny plac zabaw dla wszystkich tych, którzy szczegóły i dbałość o wysoką jakość cenią sobie najbardziej. Potwierdzają to dwa nowe modele słynnego tunera Porsche, Rauh-Welt Begriff (RWB).

Wraz z duńską firmą REC Watches, założycielka RWB, Akira Nakai, wydała dwa eleganckie zegarki o nazwie RWB Stella i RWB Rotana. Oba czerpią inspirację z konkretnych wydań przerobionych Porsche od RWB. Zegarek Stella zawdzięcza swoją nazwę kultowemu Porsche 930 RWB z 1985 roku „Stella Artois„, podczas gdy Rotana jest inspirowana jasnofioletowym, skoncentrowanym na torach Porsche 911 o tej samej nazwie.

Oba zegarki cieszą się konstrukcją ze stali nierdzewnej, czarną obudową pokrytą PVD, gumowym paskiem i wodoodpornością do 50 metrów. Ich koperty mają stosunkowo szeroką średnicę rzędu 46 milimetrów, co stanowi subtelny ukłon w stronę poszerzonych RWB Porsche.

Czytaj też: Noctua szykuje potężne pasywne chłodzenie procesora

Wyróżniają się unikalnymi dla siebie kształtami i kolorami. Model Stella ma przyciągające wzrok złote zderzaki po obu stronach, podczas gdy Rotana używa jasnego fioletu.

W obu przypadkach przyjdzie nam wyłożyć z kieszeni 1795 dolarów za sztukę i nie jest to tak naprawdę specjalnie dużo, o ile cenicie sobie ekskluzywność. Modele powstaną bowiem w nakładzie 305 egzemplarzy na cały świat, a znajdziecie je tutaj REC Watches.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News