WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Zestaw słuchawkowy Razer Ifrit uchroni Was przed „fryzurą gamera”

Jeśli chcecie zachować nieskazitelny wygląd włosów nawet po kilku godzinach grania, to powinniście rzucić okiem na najnowszy zestaw słuchawkowy Razer Ifrit. 

Oczywiście zawsze możecie po prostu porzucić tradycyjne słuchawki na głośniki, ale wtedy rozmowa przez mikrofon będzie istną katorgą. Razer ewidentnie chce, aby Wasza fryzura zawsze była jak najlepsza, dlatego wraz ze startem kampanii #noheadsethair zaprezentował nowy zestaw słuchawkowy. Razer Ifrit jest swoistym połączeniem tradycyjnego mikrofonu oraz słuchawek rodem z call center. Jego najważniejszą cechą jest to, że nie okala naszej głowy „od góry”, ale „od tyłu” za pomocą elastycznej opaski. Jak twierdzi firma, ten produkt powinien zainteresować nie tylko tych, którzy nie chcą niszczyć swojej fryzury, ale również streamerów. Ci zapewne chcą prezentować się jak najlepiej na wizji, co jest niewykonalne z charakterystycznym wcięciem w fryzurze po zdjęciu słuchawek.

Zestaw słuchawkowy Razer Ifrit można podpiąć do urządzeń wyposażonych w port jack 3,5mm. Nic jednak nie stanie na przeszkodzie, aby podłączyć go do portu USB za pomocą dołączonego w zestawie Razer USB Audio Enhancer. To urządzenie zapewnia nie tylko możliwość podpięcia dwóch mikrofonów, ale również zwiększa jakość nagrań. Ta z pewnością będzie kluczowa dla Ifrit, ponieważ zamontowany tam mikrofon jednokierunkowy ma odpowiadać stacjonarnym modelom.

Wyciekła specyfikacja Razer Phone 2

Źródło: Razer via TechPowerUp
Zdjęcia: Razer