Reklama
aplikuj.pl

Rewolucyjny gamingowy zestaw słuchawkowy VZR Model One

Rewolucyjny gamingowy zestaw słuchawkowy, VZR Model One

Założona w 2014 roku firma VZR ujawniła właśnie swój nowy, rewolucyjny gamingowy zestaw słuchawkowy premium w postaci modelu Model One.

Zestaw słuchawkowy Model One zadebiutują w II kwaratale

Najważniejsze w tym modelu za 349 dolarów sprowadza się do opatentowanej technologii, która ma zapewniać szalenie dokładne odwzorowanie dźwięków w przestrzeni. Co ważne, jako pierwszy produkt marki, Model One ma na celu spełnienie wymagań dźwiękowych graczy, miłośników muzyki i profesjonalistów, o co postarali się… inni profesjonaliści.

Czytaj też: PowerColor szykuje karty Radeon RX 6700
Czytaj też: Intel szykuje procesory Comet Lake-Refresh
Czytaj też: Nvidia potwierdza datę premiery RTX 3060

Model One bazują na niestandardowych 40-milimetrowych przetwornikach dynamicznych z pasmem przenoszenia od 10 Hz do 30 kHz, czułością 100 dB i impedancją znamionową 32 Ohm. O komfort dbają nauszniki z pianki memory, nie zabrakło odpinanego mikrofonu, a łączność sprowadza się do tradycyjnego złącza 3,5 mm.

W tym zestawie słuchawkowym po raz pierwszy zadebiutuje opatentowana technologia CrossWave, której opis wskazuje, że to:

[…] pasywna technologia soczewek akustycznych, która selektywnie i strategicznie przekształca fale dźwiękowe, aby naśladować sposób, w jaki można odbierać dźwięk w prawdziwym życiu bez słuchawek. Separacja, otwartość i dokładne trójwymiarowe pozycjonowanie przestrzenne – wszystko bez cyfrowej zmiany źródła dźwięku.

Czytaj też: Walentynkowa promocja Samsunga – drugi smartfon za pół ceny albo za darmo
Czytaj też: MSI 400M wygląda całkiem interesująco
Czytaj też:
Pierwszy test Intel Core i7-11700K