Reklama
aplikuj.pl

Dalej macie szansę na zielone szaleństwo w GTA Online

gta online

GTA Online wciąż świętuje dzień 4/20. Co Rockstar przygotował z tej okazji dla graczy? Jakie atrakcje dla palaczy czekają?

Zielone GTA Online

W tym tygodniu w GTA Online wszystko idzie z dymem, bo zielone szaleństwo osiąga w Los Santos nowy poziom. Doświadczcie pozacielesnych doznań w Krótkich tripach, zgromadźcie produkt ze swojej uprawy marihuany oraz sięgnijcie po specjalne akcesoria i inne gadżety dla palaczy.

2x GTA$ i RP za Krótkie tripy

Weźcie solidnego bucha na zapleczu studia nagrań Record A i wybierzcie się na Krótkie tripy — zagrajcie jako Franklin i Lamar, żeby zdobyć 2x GTA$ i RP.

Czytaj też: Pamiętacie, że Dead Island 2 jest już dostępne?

Premie do upraw marihuany

Zawodowi agrotechnicy i sprzedawcy mogą skorzystać z podwojonej szybkości produkcji na uprawach marihuany i dwa razy większych zasobów, które można zdobyć za ukończenie motocyklowych misji odnowienia zasobów, co pomoże wam zadbać o zaopatrzenie.

Jeśli ktoś dopiero zamierza złapać zieloną gorączkę, to uprawy marihuany i ich ulepszenia (w tym wyposażenie, pracownicy i ochrona) będą tańsze o 30% w ramach obchodów dnia 4/20.

  • Skompletujcie efektowny strój. Jeśli ukończycie dowolne z poniższych zadań w tym tygodniu, możecie zgarnąć rzadkie ubrania i akcesoria, które podkreślą wasz status miłośnika trawy, w tym orzeźwiające ubrania Sprunk, które zaspokoją każde pragnienie.
  • Zalogujcie się, żeby otrzymać plecak na spadochron Wysokie loty, plecak na spadochron Sprunk i pastelową zieloną bonżurkę
  • Ukończcie dowolną misję sprzedaży z motocyklowej wytwórni, żeby otrzymać futbolówkę Sprunk
  • Zostańcie partnerami lub ochroniarzami, żeby dostać czapkę Sprunk.