Reklama

Złotówki na Steamie już niebawem!

Złotówki na Steamie… wieści o wprowadzeniu ich na największą platformę cyfrowej dystrybucji gier krążyły w sieci od kilku tygodni. Dziś poznaliśmy dokładną datę premiery.

Za pośrednictwem Twittera portal Steam Database podzielił się ze światem informacjami na temat nowych walut. Wśród izraelskich szekli, czy wietnamskich dongów swoje miejsce znalazły złotówki, które będą dostępne już 13 listopada. Tak, aktualizacja nadejdzie już za cztery dni! Dla nas, czyli zwykłych konsumentów oznacza to znacznie niższe ceny podczas regularnych zakupów i (co najważniejsze) okazji w związku z wyprzedażami. Dodatkowo będziemy w stanie przelać gotówkę m.in. za pośrednictwem PayU.

W sieci krążą różne informacje na temat kursu wymiany złotówek na euro. Jedni twierdzą, że będzie oscylował w granicy 3,59 zł za 0,99 euro, a drudzy, że odpowiednio 3,85 zł, a ja skłaniałbym się właśnie do tej drugiej opcji. Nie zmienia to jednak faktu, że plotki zostaną potwierdzone — albo obalone — już w nadchodzący poniedziałek. Tak czy inaczej, wygląda na to, że wyprzedaż z okazji Black Friday może zebrać stosowne żniwa, o ile korzystny przelicznik nie okaże się bujdą.

Kto wie? Może za kilka miesięcy Valve wprowadzi kolejne zmiany, które sprawią, że wszelkiego typu keyshopy nie będą miały racji bytu?

Źródło: twitter.com