WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zmiana w datach premier gier. Final Fantasy VII i Avengersi opóźnieni

Zmiana w datach premier gier. Final Fantasy VII i Avengersi opóźnieni

Czekacie na Final Fantasy VII oraz Marvel’s Avengers? To sobie jeszcze poczekacie.

Square Enix bardzo ostrożnie podchodzi do premiery swoich dwóch gier, które mogą zarobić miliony na zachodnich rynkach. Firma przesunęła daty wydań dwóch dużych produkcji. Skąd taka ostrożność?

Przypomnijmy rok 2018 w wykonaniu Square Enix. Shadow of the Tomb Raider oraz Just Cause 4 miały zawojować rynek i zadowolić inwestorów. Okazało się jednak, że sprzedaż była poniżej oczekiwań i gry ostatecznie szybko trafiły do Xbox Game Pass po to, aby cokolwiek na nich zarobić.

Rok 2019 u Square Enix to… aż musiałem zerknąć co wydano. Kingdom Hearts 3, Dragon Quest Builders 2, Left Alive, Star Ocean: First Departure R… No nie są to produkcje, które rządzą na naszym rynku. Ale teraz nadchodzi Final Fantasy VII Remake oraz Marvel’s Avengers. Wpadki być nie może.

Właśnie chyba przed obawą w postaci jakiejś wpadki, Square Enix postanowiło o przesunięcie dat premier gier. W Final Fantasy VII zagramy 10 kwietnia, a Avengersi będą ratować świat 4 września. Oficjalnym powodem w obu przypadkach jest chęć doszlifowania gier. Nie wiem jak Wy, ale ja wole przesuniętą premierę niż zabugowaną grę.

ŹRÓDŁO: wccftech