Reklama
aplikuj.pl

Te zmiany w Resident Evil 4 są ogromne, ale rewolucja dopiero nadejdzie

resident evil 4

Resident Evil 4 będzie wkrótce dostępny w odnowionej wersji. Prawdziwy szok dla graczy może jednak przyjść dopiero jakiś czas po premierze odnowionej edycji produkcji.

Resident Evil 4 porównany sam ze sobą

W sieci pojawiają się pierwsze, szczegółowe porównania Resident Evil 4. Trzeci zwiastun gry w końcu pokazał masę fragmentów z rozgrywki, co umożliwiło sprawdzenie, jak bardzo tytuł się zmienił.

Czytaj też: W co tak naprawdę gra się na Steam Deck

Resident Evil 4, legendarny survival horror z roku 2005 zostaje całkowicie odświeżony w tym remake’u stworzonym od podstaw.

Każdy aspekt klasycznej gry został zaktualizowany dla obecnej generacji, od zmodernizowanej grafiki i sterowania po przebudowaną fabułę, która może zaskoczyć nawet największych fanów oryginału.

Jak zatem gra wygląda w zestawieniu z oryginałem? Ogrom zmian przytłacza, więc rozsiądźcie się wygodnie, bo jest co porównywać!

To jednak nie koniec tego typu nagrań, ponieważ jeszcze większa rewolucja w przypadku Resident Evil 4 przyjdzie kilka miesięcy po premierzy Remake’u. To właśnie wtedy powinno być już dostępne darmowe DLC, które doda do gry obsługę PlayStation VR2, dzięki czemu będziemy mogli zestawić Resident Evil 4 na Meta Quest 2 i PS VR2.