Reklama
aplikuj.pl

Zmiany w interfejsie mobilnej aplikacji Spotify

Spotify wprowadzi niedługo zmiany w swojej aplikacji mobilnej. Odświeżony zostanie ekran główny, co powinno przypaść do gustu zwłaszcza użytkownikom subskrypcji.

Spotify wciąż się zmienia

Konkurencja nie śpi, więc Spotify musi cały czas wprowadzać atrakcyjne zmiany, by użytkownicy mieli pewność, że aplikacja jest stale rozwijana. Tym razem na urządzeniach mobilnych doczekamy się nowych funkcji interfejsu w obszarze ekranu głównego. Firma skupi się na większym dostosowaniu go pod użytkownika. Po zmianach mamy tam znaleźć o wiele więcej interesujących dla nas treści, zarówno muzycznych jak i podcastowych.

Czytaj też: Premiery od Huawei – MateBook D 16, FreeBuds 4i i inne

Nowości będą trzy. Pierwsza z nich da nam dostęp go historii odtwarzania, znajdziemy tam wszystkie utwory, jakie w ciągu ostatnich trzech miesięcy słuchaliśmy na Spotify. Łatwiej będzie znaleźć piosenkę, która nam się spodobała, ale zapomnieliśmy dodać ją do swojej playlisty.

Kolejną zmianą będzie funkcja dotycząca podcastów. Posiadacze wersji Premium na stronie głównej znajdą specjalną listę zawierającą ostatnio słuchane podcasty wraz z informacją ile minut zostało do odsłuchania danej części. Dodatkowo niebieską kropką zostaną oznaczone nowe odcinki.

Trzecia funkcja doda dla użytkowników Premium zakładkę, w której znajdziemy nowe utwory ulubionych artystów. Muzyka, która tam znajdziemy będzie dobrana na podstawie dotychczas słuchanych utworów, więc nie zabraknie także nowych treści, które powinny nam się spodobać.

Kiedy nowości trafią do aplikacji? Tego jeszcze nie wiadomo, ale pojawią się zarówno na iOS jak i Androidzie.