Reklama
aplikuj.pl

Znamy datę premiery OnePlus Ace. Będzie to chiński wariant OnePlus 10R?

Znamy datę premiery OnePlus Ace. Będzie to chiński wariant OnePlus 10R?

Jeszcze w tym miesiącu OnePlus wprowadzi w Chinach kolejne urządzenie, tym razem otwierające zupełnie nową serię. Kiedy zadebiutuje OnePlus Ace?

Jeśli zwrócicie uwagę na zdjęcia, możecie od razu zauważyć podobieństwo do innego modelu producenta – OnePlus 10R, który ma wkrótce trafić na indyjski rynek. Wizualnie oba modele są wręcz identyczne, co każe nam przypuszczać, że po raz kolejny mamy do czynienia ze zmianą nazwy. Jeśli chodzi o datę premiery w Chinach, OnePlus Ace zadebiutuje tam już 21 kwietnia, zaś 10R wejdzie do Indii tydzień później.

Źródło: Weibo

OnePlus nie kryje szczegółów konstrukcyjnych Ace, bo do sieci trafiło sporo oficjalnych zdjęć. Widzimy na nich elegancki, wyjątkowy design plecków z podwójną teksturą – część pokryta jest prążkami, zaś druga ma gładką powierzchnię. Na wyspie aparatów umieszczono trzy czujniki – jeden większy i dwa mniejsze. Niestety zdjęcia nie prezentują nam frontu urządzenia, więc nie wiemy w którym miejscu znajdzie się aparat do selfie, ani czy zostanie umieszczony w okrągłym otworze czy we wcięciu.

Z racji, że premiera odbędzie się za tydzień spodziewamy się, że OnePlus zdradzi nam w tym czasie więcej szczegółów.