Reklama
aplikuj.pl

Znamy już ceny subskrypcji Twitter Blue. Na iPhone’ach będzie drożej

Zamieszanie wokół subskrypcji Twitter Blue trwa w najlepsze. Usługę zawieszono po tym, jak użytkownicy zaczęli nadużywać płatnej weryfikacji, udając osoby publiczne i podszywając się pod firmy.

W ostatnich tygodniach dużo mówiło się o ostatecznych cenach, jakie będą obowiązywać na Twitter Blue. Najpierw była mowa o kuriozalnych 20 dolarach, ale wygląda na to, że w końcu stanie na 7 dolarach miesięcznej opłaty, a przynajmniej tak możemy przeczytać w raporcie The Information.

Jednak istotniejsze jest, że nie na każdej platformie taka opłata będzie obowiązywać. 7 dolarów zapłacimy rejestrując się na komputerze. Tymczasem jeśli będziesz chciał rozpocząć subskrypcję z poziomu iPhone’a, wówczas cena wzrasta do 11 dolarów miesięcznie. Dlaczego? Jest to najwyraźniej odpowiedź Muska na 30% podatek, który Apple pobiera za przyjmowanie płatności za pośrednictwem swojej platformy.

Można się spodziewać, że taka różnica w kwotach z pewnością zachęci więcej osób do rejestracji na komputerze. Oczywiście może się jeszcze okazać, że raport wprowadza nas w błąd. Wszystkiego jednak dowiemy się już wkrótce, bo Twitter Blue ma podobno pojawić się już w piątek.