WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Znamy polskie ceny Redmi Note 7 i Xiaomi Mi 9

Xiaomi oficjalnie zaprezentowało w Polsce smartfony Redmi Note 7 i Mi 9. Ich sprzedaż rozpocznie się od 18 marca na stronie mi-home.pl oraz od 25 marca w pozostałych sklepach.

O smartfonach sporo już pisaliśmy. Xiaomi Mi 9 z 6 GB RAM oraz 64 GB pam. wewnętrznej będzie kosztować 1899 zł, wersja z 6 GB RAM i 128 GB pam. wewnętrznej wyniesie 1999 zł. Cena wersji Redmi Note 7 z 3 GB RAM oraz 32 GB pam. wewnętrznej wyniesie 799 zł, za wersję z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej będzie kosztowała 899 zł. Telefon jest przy tym bardzo wytrzymały i zapowiada się na najlepszą konstrukcję poniżej 1000 zł. Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic, mówi:

Redmi to najpopularniejsza i najbardziej doceniana seria smartfonów Xiaomi. Idealnie oddaje filozofię naszej firmy, która zawiera się w słowach: Innowacje dla każdego. Wszystko to za sprawą połączenia kilku rzeczy- wyglądu, pojemnej baterii, wydajności oraz przystępnej ceny. Jesteśmy świadomi tego, jak wielu fanów czekało na polską premierę Redmi Note 7, dlatego tym bardziej cieszymy się, że wreszcie możemy oficjalnie podzielić się z nimi tą informacją. Jesteśmy pewni, że Redmi Note 7 sprosta ich oczekiwaniom.

Czytaj też: Xiaomi Mi 9 rozczarowuje ochroną aparatu

W późniejszym terminie do sprzedaży trafi model 3 GB + 32 GB w cenie 799 zł.  Dodatkowo każda osoba, która zakupi smartfona do 30 kwietnia w mi-home.pl otrzyma gwarancję 6 miesięcy na jakiekolwiek uszkodzenia ekranu.

Czytaj też: Google Pixel 3 Lite XL ponownie pojawił się w Geekbench

Źródło: Materiały prasowe