WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Znamy przyszłość Fallout 76 – jakie zmiany trafią do gry?

Znamy przyszłość Fallout 76. Gra wkrótce otrzyma kolejne aktualizacje.

Fallout 76. Gra dorzucana do używanych padów czy nakładek na gałki w padzie, wkrótce naprawi swoje błędy. Albo przynajmniej ich część. Autorzy gry poinformowali w swoistej wiadomości do fanów nad czym teraz pracują i czego się spodziewać w najbliższym czasie w grze.

Czytaj też: Far Cry: New Dawn pokonał Metro: Exodus w Wielkiej Brytanii Wydanie łatki nr 6 jest planowane na przyszły tydzień i ma się ukazać jednocześnie na Xbox One, PC i PlayStation 4. Będzie to ostatnia aktualizacja przed Dzikimi Appalachami, które będą wspierane przez łatkę nr 7. Oto wiadomość od twórców:

 • Zwiększenie limitu skrytki do 800
  • Wiemy, że to dla was ważna sprawa. W przyszłym tygodniu podniesiemy limit skrytki z 600 do 800 funtów. Wciąż przyglądamy się przestrzeni magazynowej i dyskutujemy na temat możliwości usprawnień w tej dziedzinie, nie chcemy jednak, aby wpłynęło to negatywnie na stabilność serwerów. Mamy nadzieję, że zwiększenie limitu skrytki do 800 funtów pomoże wam przechowywać jeszcze więcej niesamowitych rzeczy, które znajdziecie na pustkowiu!
 • Granatnik M79 i automatyczny granatnik są teraz sklasyfikowane jako broń ciężka.
  • Wprowadziliśmy poprawkę, właściwie oznaczającą granatnik M79 i automatyczny granatnik jako broń ciężką. Właściwie korzystają one teraz także ze wszystkich profitów broni ciężkiej z wyjątkiem „Ciężkozbrojnego”, gdyż uważamy, że sensowniejsze jest, aby uzbrojenie to korzystało z profitu „Bombowo”. BUM!
 • Przypadkowe uszkodzenie C.A.M.P. innego gracza nie powoduje już oznaczenia jako zbieg
  • Na naszej liście znanych problemów pojawiły się zgłoszenia graczy, którzy przypadkowo ostrzelali, trafili lub w inny sposób zakłócili spokój w C.A.M.P. innego gracza. Tacy nieszczęśnicy nie są już oznaczani jako zbieg i nie są uznawani za chętnych do walki PvP. Aby tak się stało, gracz musi aktywnie atakować innego gracza i zniszczyć elementy w jego C.A.M.P. Takie zachowanie uznawane jest za akcję PvP i przydziela graczowi oznaczenie zbiega. Będziemy ściśle monitorować uwagi graczy dotyczące tej zmiany.
 • Ikony graczy wyświetlają się teraz w większej liczbie obszarów w grze
  • Po wprowadzeniu łatki nr 6 przesunięcie kursora na znacznik gracza na mapie wyświetli jego ikonę. Warsztaty też będą wyświetlać ikony swoich właścicieli. Dodatkowo, na tabliczce wieżyczki innego gracza będzie wyświetlona jego imię i ikona, gdy się jej przyjrzysz.
 • Podczas wydarzeń „Nakarm ludzi” i „Droga ku oświeceniu” pojemniki z misji przyjmują teraz wyłącznie przedmioty związane z zadaniem
  • W związku z tą poprawką gracze nie mogą już przypadkowo przenosić elementów z ekwipunku do pojemników z misji. Gracze będą teraz mogli zaliczyć te zadania, nie obawiając się, że stracą przedmioty z nimi niezwiązane.

Ponieważ niezmiennie staramy się, aby nasza gra stała się lepsza i chcemy wziąć pod uwagę wasze obawy, w łatce nr 6 pojawi się jeszcze wiele innych poprawek.   Czytaj też: Respawn bezlitosne dla oszutów – rozpoczęły się czystki cheaterów Źródło: bethesda.net