WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Znamy wyniki Huawei Mate 20 Pro w DxOMark

Wreszcie pojawiły się wyniki Huawei Mate 20 Pro w DxOMark. Przyznam szczerze, że mimo świetnego wyniku są one rozczarowujące.

Smartfon osiągnął rezultat 109 punktów, czyli najlepszy w rankingu. Jest on natomiast na równi z P20 Pro, od którego, według wszelkich doniesień, miał być znacznie lepszy. Wynik dotyczące zdjęć wynosi 114 punktów, a filmów 98 punktów. Zaletami Huawei Mate 20 Pro jest dobra kontrola szumów, dobra ekspozycja i szeroki zakres dynamiczny, szybki i powtarzalny autofokus czy dobry zoom. Znalezione wady to między innymi brak drobnych szczegółów czy trzęsienia aparatu podczas chodzenia.

Huawei Mate 20 Pro, dxomark Huawei Mate 20 Pro, dxomark mate 20 pro, benchmark Huawei Mate 20 Pro, aparat Huawei Mate 20 Pro, kamera Huawei Mate 20 Pro

Jak na smartfony jest to oczywiście świetny aparat, ale ciągle firmie brakuje jeszcze trochę do ideału. Nic lepszego, przynajmniej jeszcze, na rynku nie ma więc warto brać Huawei Mate 20 Pro jeśli zależy Wam na jakości zdjęć. Jednakże P20 Pro wcale nie będzie od niego gorszy a z pewnością jest znacznie tańszy.

Czytaj też: Smartfon Lenovo z Helio P22 znalazł się na Geekbench

Źródło: Gizchina