WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zobaczcie nowy zwiastun Airport Contraband

Chcieliście się kiedyś wcielić w rolę strażnika lotniska? Gra Airport Contraband właśnie na to Wam pozwala.

W tym tytule najważniejszym zadanie jest łapanie podejrzanych pasażerów i wykrywanie nielegalnego towaru. Sukces każdej misji jest zależny od Waszych zdolności obserwacyjnych i podzielności uwagi.

Czytaj też: Potomek Asasynów grywalny w Watch Dogs Legion

Lucjan Mikociak, Szef Studia DRAGO entertainment, mówi:

Dzięki rosnącemu zainteresowaniu naszą grą zdecydowaliśmy się dodać do niej nowe elementy i rozbudować już istniejącą mechanikę. Szczególnie skupiamy się na dodaniu nowych rzeczy związanych z kontrabandą, a także przeniesieniu do gry procedur związanych z działaniem w czasach epidemii i pandemii.

W grze możecie zdecydować się nawet na odwrócenie od prawa. Możecie przyjmować łapówki czy w różny sposób rozwiązywać problemy mnożące się na lotnisku. Pamiętajcie jednak, że niesłusznie oskarżeni pasażerowie będą składali na Was skargi.

Lucjan Mikociak dodaje:

Aktualnie przebudowujemy również tryb kariery. Teraz będzie się rozpoczynała na małym lotnisku w Ameryce Południowej, gdzie przemyt mocno zmienia podejście do idei kontrabandy. W przeciwieństwie do nowoczesnego lotniska w Stanach Zjednoczonych, tutaj stosuje się nieco niestandardowe metody, ale i pomysły przemytników są zupełnie innego kalibru.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News