WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zobaczcie pierwszy teaser Birds of Prey

W końcu możemy zobaczyć pierwszy teaser Birds of Prey. Film z superbohaterkami zadebiutuje w przyszłym roku, ale już możemy rzucić okiem, jak prezentuje się skład dziewczyńskiego gangu Harley Quinn.

Do sieci właśnie trafił krótki pierwszy teaser Birds of Prey. Prezentuje nam wszystkie główne postacie z filmu: Harley Quinn, Black Canary i  Huntress. W przebłyskach widać również głównego złoczyńcę – Black Maska, w którego wciela się Evan McGregor. Wideo jest krótkie, ale utrzymane w ciekawej stylistyce, której również możemy oczekiwać po filmie.

Zobaczcie pierwszy teaser Birds of Prey

Wcześniej na Instagramie Margot Robbie ukazało się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Harley Quinn. Bohaterka różni się od wizerunku znanego z Suicide Squad. Harley ma inny, bardziej kolorowy strój, nie ma też charakterystycznego makijażu i kolorowych włosów. Na jej szyi można zauważyć naszyjnik (obrożę) z kostką, na której napisane jest Bruce. Czy odnosi się to do sekretnej tożsamości Batmana? Nie wiadomo.

https://www.instagram.com/p/BtLdsOujNmb/?utm_source=ig_web_copy_link

Teraz pozostaje nam tylko czekać na pierwszy trailer, by dostać więcej wskazówek na temat fabuły. Birds of Prey ( And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) wejdzie na ekrany kin 7 lutego 2020 roku.

Czytaj też: Sequel Detektywa Pikachu już powstaje

Źródło: cbr.com