WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zobaczcie psychodeliczny plakat promujący trzeci sezon serialu Legion

Zobaczcie psychodeliczny plakat promujący trzeci sezon serialu Legion

Po ogłoszeniu w zeszłym tygodniu daty premiery, FX Network opublikował pierwszy psychodeliczny plakat promujący trzeci sezon serialu Legion. Choć produkcja cieszy się uznaniem krytyków, to nadchodząca odsłona będzie jednocześnie ostatnią.

FX opublikował plakat promujący trzeci sezon serialu Legion. Grafika nie zawiera zbyt wielu wskazówek co do tego, czego możemy się spodziewać w nadchodzących odcinkach. Wydaje się jedynie potwierdzać, że ostatnia odsłona historii Davida Hallera (Dan Stevens) będzie jedną wielką psychodeliczną podróżą.

Psychodeliczny plakat promujący trzeci sezon serialu Legion

Poza Hallerem na plakacie pojawia się również Syd Barrett (Rachel Keller), Lenny Busker (Aubrey Plaza) i Shadow King (Navid Negahban). Wszyscy będą mieli kluczową rolę do odegrania w tym ostatnim sezonie cieszącego się uznaniem krytyków spinoffa X-Men.

Czytaj też: Alec Holland i Abby Arcane na oficjalnych plakatach ze Swamp Thing

Legion opowiada o Mutancie, Davidzie Hallerze, w którego wciela się Dan Stevens. Produkcja bazuje na komiksach z serii X-Men. Główny bohater jest pacjentem szpitala psychiatrycznego, u którego zdiagnozowano schizofrenię. Wkrótce odkrywa u siebie nadprzyrodzone zdolności. Drugi sezon zakończył się swoistą zmianą stron naszego bohatera. Podczas, gdy przez cały czas kreowany jest na tego dobrego, ostatni odcinek pokazuje, że to chyba jednak on jest tym złym. Dowiadujemy się, że wykorzystywał swoją dziewczynę, odurzał ją i zmuszał do uprawiania seksu. Jest to jednak zgodne z komiksami, w których Haller nigdy nie był dobry. On po prostu robił co chciał nie martwiąc się o konsekwencje.

Przypomnijmy, że twórca serialu, Noah Hawley, argumentuje zakończenie serialu tym, że od dawna miał właśnie taki plan. Wyobrażał sobie Legion jako trzy-sezonowe show z jasno określonym początkiem, środkiem i zakończeniem. Stacja FX ma zamiar trzymać się jego planu i nie będzie kontynuować serii.

Trzeci i ostatni sezon serialu Legion powróci z nowym odcinkiem 24 czerwca.

Czytaj też: Zobaczcie najnowszy zwiastun Spider-Man: Far From Home

Źródło: comicbookmovie.com