WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zoë Kravitz zagra Catwoman w filmie The Batman

Film The Batman od Matta Reevesa powoli nabiera kształtów, a obsada stale się powiększa. Warner Bros. ogłosił angaż kolejnej aktorki. Znana z takich filmów  jak X-Men Pierwsza klasa i Fantastyczne zwierzęta Zoë Kravitz zagra Catwoman u boku Roberta Pattinsona.

Czytaj też: Fantastyczny box office Jokera i zdjęcia zza kulis filmu

Zoë Kravitz wcieli się w postać Seliny Kyle czyli Catwoman w najnowszym Batmanie od Matta Reevesa. Aktorkę możemy kojarzyć z jej roli Lety Lestrange w Fantastycznych zwierzętach, czy Bonnie z Wielkich kłamstewek. Co ciekawe w filmie LEGO Batman Kravitz użyczała już głosu postaci Kobiety Kota.

W roli Batmana zobaczymy Roberta Pattinsona, a Jeffrey Wright pojawi się jako komisarz Gordon. Jonah Hill prowadzi obecnie rozmowy w sprawie roli antagonisty, którym będzie albo Człowiek Zagadka, albo Pingwin.

Jedną z kandydatek do roli Catwoman była też Zazie Beetz, którą możemy oglądać teraz w filmie Joker. Na angaż nie pozwoliły jej jednak wcześniejsze zobowiązania. Według plotek pod uwagę brana była również Tessa Thomspon i Lupita Nyong’o, ale jak widać nic z tego nie wyszło.

Film The Batman ma trafić do kin 25 czerwca 2021 roku.

Czytaj też: Zwiastun filmu Zakochany kundel – kolejna nowa wersja klasycznej animacji

Źródło: comicbookmovie.com