WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Zoom H8 Handy Recorder sprawia wrażenie marzenia każdego dźwiękowca

Chociaż z rynkiem dyktafonów stało się to samo, co z rynkiem odtwarzaczy MP3, poszczególne modele znalazły dla siebie wyjątkową profesjonalną niszę, do której zdecydowanie zalicza się zaprezentowany H8 Handy Recorder od Zoom.

Chociaż każdy z nas ma “dyktafon” w swojej kieszeni, czyli po prostu smartfona, ale umówmy się – nie jest to sprzęt, który zagwarantuje świetną jakość. Dedykowany rejestrator dźwięku jest od niego zdecydowanie lepszy, oferując wyższą jakość dźwięku i nie tylko, jak okazje się po prezentacji H8 Handy Recorder.

H8 firmy Zoom oferuje możliwość podłączania do siebie wysokiej klasy zewnętrznych mikrofonów, edytowanie nagrań “u siebie”, a także predefiniowania ustawień wstępnych do nagrywania w terenie, rejestrowania muzyki, czy podcastów.

Te ustawienia są dostępne za systemu samego rejestratora, który dzierży 2,4-calowy ekran dotykowy i oferuje kilka wejść mikrofonowych, a nawet wbudowany tuner do gitary i basu (via New Atlas).

H8 oferuje nagrywanie do 12 równoczesnych ścieżek audio nawet w formacie WAV o jakości transmisji w rozdzielczości do 24 bitów/96 kHz lub MP3 z prędkością do 320 kb/s. Urządzenie może również służyć jako wielokanałowy i stereofoniczny interfejs audio USB dla komputerów PC, Mac lub iPad.

Czytaj też: Microsoft zmienia wygląd menu start

H8 jest zasilany czterema bateriami wielkości AA, co zapewnia do 15 godzin ciągłego użytkowania, choć opcjonalny zasilacz z sieci również wchodzi w grę. Całość dopina mobilna aplikacja towarzysząca do zdalnego monitorowania poziomów dźwięku, a także nagrywania, odtwarzania lub zatrzymywania. Cena? Całe 399,99$ z premierą wyznaczoną na sierpień.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News