Zoom z nowymi funkcjami. Wśród nich pełne szyfrowanie połączeń

Zoom podczas pandemii zyskał ogromną popularność oferując wygodne wideorozmowy z szeregiem udogodnień dla użytkowników. Teraz program dostanie kolejne funkcje, które znacznie umilą i ułatwią korzystanie z Zooma.

Pełne szyfrowanie połączeń i wiele innych funkcji

Zoom wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, których z powodu pandemii stale przybywa. Wideorozmowy stały się codziennością zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Konkurencja na rynku jest spora, dlatego aplikacja Zoom staje jest aktualizowana o nowe funkcje i udogodnienia. Jakie nowości dostaną wkrótce użytkownicy?

Zoom wprowadzi do swojej usługi możliwość pełnego szyfrowania połączeń, które co ciekawe będzie dostępne nie tylko dla płatnych użytkowników, dodatkowo będzie opcjonalne. Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z zestawu nowych animowanych teł do widorozmów. Ciekawą opcją jest funkcja E911, która zostanie dodana dla użytkowników Zoom Phone. Gdyby któryś z obecnych na wideokonferencji użytkowników znalazł się w niebezpieczeństwie dzięki tej funkcji powiadomiony zostanie dyspozytor służ ratowniczych, a także wyznaczeni wewnątrz sieciowej struktury danej grupy członkowie zespołu do spraw bezpieczeństwa.

Najciekawszą nowością jest jednak stworzenie specjalnej platformy OnZoom, dzięki której będzie można zarabiać na prowadzeniu wideokonferencji. Umożliwi ona tworzenie wydarzeń z płatnym wstępem korzystając z modelu finansowania społecznościowego i odbywać się będzie za pośrednictwem zintegrowanego z Zoom systemu płatniczego.