Reklama
aplikuj.pl

Najnowszy zwiastun rozgrywki Aliens Dark Descent

aliens dark descent

Dostępny jest nowy zwiastun rozgrywki Aliens Dark Descent. Co wiemy o tej klimatycznej produkcji, której akcja zabierze nas do kultowego uniwersum?

Aliens Dark Descent w akcji

Firmy Focus Entertainment oraz Tindalos Interactive przedstawiły najnowszy zwiastun Aliens: Dark Descent – taktycznej gry akcji osadzonej w kultowej franczyzie Obcego, która ukaże się 20 czerwca w pudełkach na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w angielskiej wersji językowej. Materiał wideo przygotowany z okazji „Alien Day” przybliża oryginalną historię oraz fragmenty rozgrywki.

Każdy gracz, który zamówi w przedsprzedaży Aliens: Dark Descent otrzyma pakiet „Lethe Recon Pack”.

Czytaj też: Kolejne poprawki błędów Diablo Immortal

Gra Aliens: Dark Descent oferuje autentyczną narrację w świecie Obcego, która rozwijana jest poprzez filmową kampanię pełną sekretów, ikonicznych Xenomorphów i zupełnie nowych zagrożeń. Szereg umiejętności taktycznych pozwala rekrutować, awansować i dowodzić oddziałem Colonial Marines w czasie rzeczywistym, jako jedną jednostką, dzięki intuicyjnemu sterowaniu za pomocą klawiatury i myszy oraz kontrolera. Każde wydane polecenie zostanie wykonane przez Marines, który będzie najlepiej nadawać się do danej sytuacji i będzie posiadał odpowiedni sprzęt oraz umiejętności. Aby poruszać się po rozległych i wymagających poziomach gracze będą musieli wykorzystać swój spryt oraz stale monitorować stan zdrowia każdej z postaci, ponieważ śmierć jest nieodwracalna.