Reklama
aplikuj.pl

Rzućcie wszystko i zobaczcie zwiastun Atomic Heart

atomic heart

Atomic Heart otrzymało nowy zwiastun. Tym razem nietypowa produkcja ujawnia nam, kiedy mniej więcej można się jej spodziewać.

Atomic Heart – sowiecki BioShock?

Atomic Heart często jest porównywane do serii BioShock. Cóż, zapewne jest to zestawienie, które spędza twórcom sen z powiek, bo z jednej strony to miłe, że udało im się stworzyć coś, co jest porównywane z tak cenioną marką. Z drugiej strony może to właśnie ich zgubić, bo oczekiwania wobec produkcji nagle stają się niezwykle wysokie.

Produkcja Mundfish to jednak gra zdecydowanie krótsza od BioShock. Osoby, które miały już okazję zapoznać się z produkcją, wspominają o tym, aby nie nastawiać się na to, że będzie to tytuł, którego zaliczenia zajmie nam kilkadziesiąt godzin. Choć twórcy nazywają grę akcji-RPG w otwartym świecie to jednak powinniśmy myśleć o skali produkcji w stylu polskiego Terminator Resistance, a nie produkcji Ubisoftu.

Czytaj też: Starfield zapowiada się nieziemsko, a Phil Spencer ma ambitny plan

W samej produkcji wcielamy się bohatera, którego celem jest powstrzymanie ogromnego wycieku informacji, które zagrażają całemu światu. Do awarii dochodzi w sowieckiej placówce №3826 i to właśnie tam musi się udać nasza postać, torując sobie drogę przez to co do niedawna było „sowieckim snem”.

Termin wydania Atomic Heart

Deweloperzy z Mundfish podzielili się terminem wydania gry. Nowy zwiastun zdradza okno wydawnicze i wiemy, że Atomic Heart pojawi się pomiędzy wrześniem a grudniem 2022. Polecam Wam jednak obejrzenie całego materiału wideo, bo gra zapowiada się naprawdę rewelacyjnie! Za ścieżkę dźwiękową produkcji odpowiada Mick Gordon, który jest autorem niesamowitej oprawy dźwiękowej DOOM z 2016 roku.

Wymagania sprzętowe Atomic Heart

Atomic Heart dostępne będzie na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Jakiego komputera potrzebujemy do uruchomienia gry? Oto wymagania sprzętowe produkcji.

MINIMALNE:

System operacyjny: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT)

Procesor: Intel Core [email protected] lub AMD FX [email protected]

Pamięć: 6 GB RAM

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB)

Miejsce na dysku: 22 GB dostępnej przestrzeni

Czytaj też: Wymagania sprzętowe Shadow Warrior 3 nie przerażają

ZALECANE:

System operacyjny: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT)

Procesor: Intel Core [email protected] lub Ryzen 5 [email protected]

Pamięć: 8 GB RAM

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)

Miejsce na dysku: 22 GB dostępnej przestrzeni