Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun Audi Q4 E-Tron ujawnia kabinę pełną technologii

Zwiastun Audi Q4 E-Tron, Audi Q4 E-Tron, kabina Audi Q4 E-Tron

Już w przyszłym miesiącu zadebiutuje elektryczny crossover Audi na rynek masowy, co potwierdza najnowszy zwiastun Audi Q4 E-Tron.

Kabina ujawniona! Zwiastun Audi Q4 E-Tron pokazał wiele

Q4 E-Tron wykorzystuje charakterystyczny wirtualny kokpit Audi ze standardowym 10,1-calowym (opcjonalnym 116-calowym) ekranem dotykowym MMI. Kiedy Q4 E-Tron trafi do sprzedaży, będzie to największy ekran dostępny w każdym Audi na rynku, a na dodatek wprowadzi po raz pierwszy funkcję asystenta głosowego „Hey, Audi”i opcjonalny wyświetlacz head-up rzeczywistości rozszerzonej.

Ten HUD Audi z rzeczywistością rozszerzoną będzie wyświetlał na przedniej szybie strzałki, punkty startu i zatrzymania. Elementy wyświetlacza head-up rzeczywistości rozszerzonej „wyświetlają się” w średniej odległości 10 metra od kierowcy lub nieco dalej w przypadku w zależności od sytuacji. Jego pole widzenia ma przekątną około 70 cali, a w połączeniu z jednostką generowania obrazu i ekranem LCD sprawia, że ​​wszystkie informacje są łatwe do odczytania przez kierowcę na pierwszy rzut oka.

Wewnątrz Q4 E-Tron może pochwalić się całą masą miejsca w kabinie i bagażniku, dzięki modułowej platformie MEB, dużemu rozstawowi osi, nisko zamontowanemu akumulatorowi i płaskiej podłodze. Jak widać, tunel środkowy modelu będzie posiadał dwa uchwyty na kubki, przemyślane schowki oraz rozbudowane elementy sterujące funkcjami smaochodu.