WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zwiastun Avengers: Endgame – Rocket w komiksowym stroju

Przy okazji Avengers: Endgame, Marvel do perfekcji opanował ujawnianie treści, które tak naprawdę nic o filmie nie mówią. Jednocześnie zaspokajają apetyt fanów na tyle, by wytrzymali do kolejnych zwiastunów. Tak też jest w przypadku najnowszego trailera. Pojawia się na nim Rocket w komiksowym stroju.

Zwiastun Avengers: Endgame – Rocket w komiksowym stroju
Zwiastun Avengers: Endgame – Rocket w komiksowym stroju

Najnowszy spot Endgame został opublikowany podczas Super Bowl. W pół minutowym materiale otrzymaliśmy sporo treści umieszczonej w przeskakujących scenach. Całe wideo generuje więcej pytań niż odpowiedzi, ale w przypadku Avengers 4 zdążyliśmy przywyknąć. Jedną z ciekawych, a zarazem bardziej oczywistych rzeczy, jest  Rocket w komiksowym stroju pojawiający się na krótką chwilę. Strój dla widzów filmowych jest zupełnie nowy, ale niektórzy znają go z komiksów. Właśnie ten kombinezon Rocket zakładał, gdy wyruszał na misje.

W Infinity War Rocket ubrany był w kombinezon Korpusu Nova. Teraz ma na sobie niebieski kostium, z dwoma rzędami guzików, czerwoną lamówką i czerwonymi rękawicami. Dokładnie taki sam nosił w komiksach Dana Abnetta i Andy’ego Lenninga o Strażnikach Galaktyki. Czy oznacza to jakieś retrospekcje, a może po prostu jest to ukłon w stronę fanów komiksów? Na razie nie wiadomo. Jednak znając Marvela, może to mieć jakieś znaczenie. Zwłaszcza, że na jednym z ujęć widać Thora w pelerynie, co oznaczałoby, że i on powrócił do swojego dawnego kostiumu.

Zobaczcie jeszcze raz nowy zwiastun Avengers: Endgame.

Cóż, jedno trzeba przyznać. Marvel potrafi wywołać ogromny szum pokazując drobne urywki z filmu. Niby nic nie zdradzili, ale jeśli przyjrzeć się dokładniej… No właśnie.

Czytaj też: Kolejny trailer Kapitan Marvel

Źródło: cbr.com