WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zwiastun Chilling Adventures of Sabrina część 4! Co czeka bohaterów w finałowym sezonie?

Zwiastun Chilling Adventures of Sabrina część 4! Co czeka bohaterów w finałowym sezonie?

Netflix wypuścił właśnie zwiastun finałowego sezonu serialu Chilling Adventures of Sabrina. Co tym razem czeka Sabrinę i jej nietuzinkowych przyjaciół? Sprawdźmy!

Zwiastun Chilling Adventures of Sabrina część 4

W opisie zwiastuna Netflix zdradza niewiele, poza tym, że będzie to finał serialu. Zakończmy to tak jak zawsze — razem głosi podpis. Po wydarzeniach z ostatniej odsłony wiemy, że w serialowym świecie są już dwie Sabriny, jedna w normalnym świecie, a druga królująca w piekle. Ostatni rozdział wcale nie będzie spokojny, bo zapowiada się naprawdę ostra jazda i powrót znanych twarzy.

Czytaj też: Recenzja 3. części Chilling Adventures of Sabrina
Czytaj też:
HBO GO grudzień 2020 – kalendarz premier
Czytaj też:
Netflix grudzień 2020 – pełna lista nowości na platformie

Zobaczcie sami!

Przypomnijmy, że Chilling Adventures of Sabrina to historia Sabriny nastoletniej czarownicy bazująca na znanych komiksach wydawnictwa Archie Comics. Choc już w latach 90. z bohaterką mieliśmy do czynienia, to wersja Netflixa bazuje na nieco innym, dużo mroczniejszym materiale źródłowym. Serial pełen jest okultyzmu, a Sabrina musi mierzyć się z potworami i wysłannikami piekieł. Zdecydowanie mniej w tym typowych licealnych dramatów.

Czwarta odsłona ma liczyć 8 odcinków i zadebiutuje na platformie 31 grudnia 2020 roku. W roli głównej powróci Kiernan Shipka, a wraz z nią: Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Lachlan Watson, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail F Cowen, Michelle Gomez, Richard Coyle, Alexis Denisof, Jedidiah Goodacre, Gavin Leatherwood oraz Lachlan Watson.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News