WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zwiastun codzienny – [11.08.2020]

Zwiastun codzienny – [11.08.2020]

Zwiastuny filmów i seriali są bardzo ciekawe, ale często potrafią nam umknąć w ciągu dnia. Dlatego codziennie dostaniecie od nas zestawienie trailerów, które trafiły do sieci. Wszystko po to, byście byli na bieżąco!

Pętla

Patryk Vega pokazał kinowy zwiastun swojego najnowszego filmu Pętla. Fabuła ma skupiać się na kolejnej politycznej aferze zwanej aferą podkarpacką. Dotyczyła ona agencji towarzyskich na Podkarpaciu i powiązanej z nią śmierci boksera Dawida Kosteckiego, który miał być jednym z ważniejszych świadków w całej sprawie. Do rzeczonych agencji towarzyskich chodzili znani biznesmeni i politycy, a dowodami w sprawie było wiele kompromitujących nagrań.

W obsadzie: Antoni Królikowski, Katarzyna WarnkePiotr StramowskiArkadiusz NaderDagmara Kaźmierska i Krystian Piotr Hołda.

Byle do dzwonka

Znany serial młodzieżowy z lat 90. Byle do dzwonka dostał nową wersję, której zwiastun trafił do sieci. Reboot ma spodobać się fanom oryginału, jednak fabuła będzie dużo ostrzejsza, choć w granicach przyzwoitości. Akcja skupi się na przyjaciołach uczących się w kalifornijskim Bayside High School w Palisades.

The Good Lord Bird

The Good Lord Bird to miniserial od Showtime z Ethanem Hawkiem w roli głównej, który wcieli się w Johna Browna, brutalnego abolicjonistę. Jego działania doprowadziły w XIX wieku do zaostrzenia konfliktu pomiędzy południowymi i północnymi stanami Ameryki.

Premierę zapowiedziano na 4 października.

John Bronco

Teaser zapowiada nam pseudo-dokument, który będzie opowiadał o powstaniu i upadku tytułowego, niesławnego i bardzo fikcyjnego pioniera Forda, Johna Bronco. W zwiastunie Johna Bronco  ujawniono również, że Bronco zaginął i, w ramach genialnej promocji, utworzono oficjalną stronę , aby go zlokalizować.

Czytaj też: Recenzja serialu Doom Patrol – w drugim sezonie jest jeszcze dziwniej

Agenci T.A.R.C.Z.Y.  – podsumowanie serialu

Już niedługo w USA zostaną wyemitowane ostatnie odcinki serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Siódmy sezon zakończy fantastyczną przygodę i choć o samych epizodach nie wiemy nic, to dostajemy dzisiaj spot podsumowujący poprzednie sezony. Zobaczcie jak długą drogę przebyli tytułowi Agenci, a także przypomnijcie sobie kluczowe momenty serialu.

Nauki niezbyt ścisłe – sezon 3.

Jack (Glenn Howerton) jest profesorem filozofii, który zostaje wyrzucony z uniwersytetu. Bohater musi wrócić do swojego rodzinnego miasta, gdzie wprowadza się do domu po zmarłej matce i podejmuje się pracy w pobliskim liceum. Ucząc biologii, skupia się jednak na planowaniu zemsty na tych, którzy według niego niesprawiedliwie go potraktowali. Chce wykorzystać do tego swoich uczniów, a ci, we współpracy z Jackiem, widzą pewne osobiste korzyści.

NBC anulowało serial po dwóch sezonach, jednak po apelach ze strony fanów zdecydowano się przywrócić produkcję, już na platformie Peacock.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News